Modüler su depoları, yakıt sistemleri, LPG tankları ve basınçlı kaplar konularında faaliyet göstermekte olan AYTA Makine Dış Ticaret Ltd. Şti. 2014 yılında kurulmuş ve sektöründe öncü çözüm ortaklarıyla birlikte dış ticaret alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Uzun yıllara dayanan sektör deneyimini, çözüm ortaklarının üretim kapasitesi ve çeşitliliğiyle, kalitesiyle, uzman personeliyle, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımlarıyla birleştirerek üretim kapasitesini ve kalitesini her geçen gün biraz daha artırmakta olan firmamızın ana hedefi, ihtiyaçlarınıza en kısa zamanda doğru, sağlıklı, kalıcı, standartlara uygun, garantili ve hesaplı çözümler üretmektir. Bu anlayıştan hareketle, ana faaliyet konularından biri olan su depoları olan şirketimiz, metal grubu su depolarından sonra modern dünyada geniş bir kullanım alanına sahip olan Cam Elyafı (Glass Reinforced Polyester) Katkılı Polyester (Kompozit) su deposu modüllerinin ithalatına başlamış olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır. Su depoları konusunda sadece yurtiçinde değil aynı zamanda yurtdışındaki gelişmeleri de yakından takip ederek, ihtiyaca uygun en doğru çözümleri üretebilmek birincil önceliklerimiz arasındadır.

Bu sayede hem şirketimizin rekabet gücünü artırmayı, katma değeri yüksek ürünler üretmeyi, son kullanıcının sorunsuz, sağlıklı, ekonomik ve uzun ömürlü çözümlerle tanışmasını hedefliyoruz.

 

FAALİYET KONULARI:

 

MODÜLER SU DEPOLARI (GALVANİZLİ, KROM-NİKEL ÇELİK)

GRP SU DEPOLARI

YAKIT TANKLARI

ÇELİK KAPI

SU ARITMA SİSTEMLERİ